O nás

Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti gastronómie, cateringu a zabezpečovania stravovacích služieb pre podniky, sme v roku 2009 založili spoločnosť Gastro Dom NZ, s.r.o. Spoločnosť vznikla za účelom skvalitnenia služieb v oblasti spoločného stravovania a gastronómie so špecializáciou na catering a party servis.

Momentálne zabezpečujeme stravovanie pre viac ako 800 zákazníkov denne, čo svedčí o kvalite poskytovaných služieb. Na zabezpečenie týchto služieb využívame vlastné priestory, v ktorých sa stravuje viac ako 200 stravníkov denne. Zvyšným zákazníkom zabezpečujeme dovoz stravy priamo na ich pracovisko.

Jednou z hlavných náplní spoločnosti Gastro Dom NZ, s.r.o. je aj organizovanie rôznych druhov spoločenských podujatí ako sú svadby, plesy, oslavy, kary, bankety, školenia, večierky. Pre úplnú spokojnosť klientov vieme všetky druhy spoločenských zabezpečiť vo vlastných zrekonštruovaných priestoroch našej spoločnosti s kapacitou 150 osôb, ako aj v rôznych iných priestoroch podľa prianí našich zákazníkov.

Sme ambiciózna spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a pri poskytovaní našich služieb v oblasti stravovania a gastronómie dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

„Jesť, to je nevyhnutnosť, ale správne jesť, to je umenie.“
La Rochefoucauld

Stravovacie služby

Spoločnosť Gastro Dom NZ, s.r.o. dokáže zabezpečiť komplexné stravovacie služby pre všetky potreby svojich zákazníkov. V rámci spoločného stravovania Vám poskytujeme tieto služby:

Závodné stravovanie pre podniky

v rámci ktorého zabezpečujeme dovoz stravy vo veľkokapacitných termosových alebo jednorazových prepravných nádobách. Sme jednou z mála spoločností v našom regióne, ktorá má z hygieny oficiálne povolenie na rozvoz obedov v jednorazových nádobách, a pre túto činnosť využívame najmodernejšiu techniku balenia jednoporcových obedov. Neváhajte nás kedykoľvek osloviť a my Vám pripravíme najvýhodnejšiu ponuku závodného stravovania pre Vašu spoločnosť.

Rozvoz jedál

najmä obedov a denného menu zabezpečujeme v modernom štýle v termokazetách s použitím uzatvárateľných nádob s možnosťou ohrevu v mikrovlnnej rúre. Objednávky prijímame deň vopred alebo do 7:30 daného dňa. Rozvoz jedál zabezpečujeme 6 dní v týždni.

Jedáleň Gastrodom

s kapacitou viac ako 150 osôb Vám denne ponúka stály výber hotových jedál. V našich priestoroch sa každý deň stravuje viac ako 200 spokojných zákazníkov a v našej priestrannej sále Vám na objednávku zorganizujeme akúkoľvek spoločenskú udalosť (svadby, plesy, oslavy, kary, semináre, rauty, stužkové,…) podľa Vašich prianí. V rámci zabezpečenia vašej akcie dokážeme zariadiť aranžmán miestnosti podľa Vašich želaní, hudbu, kameramana, osvetlenie a všetky ostatné náležitosti, ktoré zabezpečia Vašu úplnú spokojnosť.